100% aksjer, 100% av tiden

En anbefaling om å være 100 prosent investert i aksjer «’til the bitter end» kan få kjipe følger for investorene, selv om folk flest generelt burde ha en høyere aksjeandel, hevder partner Christian Kallevig Arnesen i Finansco. – Tidshorisonten er avgjørende for hvilken andel man burde operere med.

Finansco
Finansco

La oss ta en uforpliktende prat

Har du spørsmål om formuesforvaltning, skatt eller juridiske problemstillinger knyttet til din økonomi? I Finansco bistår vi med helhetlig rådgivning for deg som ønsker struktur, kontroll og langsiktige løsninger for formuen din.

– Ønsker du en uforpliktende prat med en av våre dyktige formuesforvaltere kan du fylle ut kontaktskjemaet, så vil vi ta kontakt med deg i løpet av kort tid.

Eirik Losgård Landheim
Daglig Leder & Partner

Når du trykker på «Send inn», gir du Finansco tillatelse til å lagre og behandle de personlige opplysningene som ble sendt i skjemaet ovenfor for å yte forespurt tjeneste.